Elite Screens Tripod Series T113UWS1 Diagonal 113 ", 1:1, Viewable screen width (W) 203 cm, Black
Su PVM
Išparduota
help_outlineKlausti apie prekę
T113UWS1
Prekės informacija
Garantija
24 mėn.
Gross depth (mm)
2300.00 mm
Gross height (mm)
120.00 mm
Bruto svoris
10.415 kg
Gross width (mm)
180.00 mm
Neto svoris
9.00 kg
Packing quantity
1.00 dalių
Tare weight (kg)
1.415 kg
Volume (m3)
0.05 m
Embeeded battery
No
WEEE tax
No
Paper/Pasteboard
1360.00 g
Plastic (No PET)
55.00 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
T113UWS1
Specialios funkcijos
Galingumas
Case Color Black W
Svoris
8.1 kg
Gamintojo prekės serija
Tripod Series
Tipas
Portable Screens
Įstrižainė
113 col.
Proporcija
1:1
Gross depth master carton
2300.00 mm
Gross width master carton
180.00 mm
Gross height master carton
120.00 mm