Inverteris MUST PV18-5248PRO, 5kW, 48V, 80A MPPT, 450V
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
Saulės inverteris MUST PV18-5248PRO, 5kW, 48V akum., PV maks. 80A/ 450V
Ypatybės:
Jungia inverterio, MPPT 80A saulės įkroviklio ir akumuliatoriaus įkroviklio funkcijas, kad užtikrintų nepertraukiamą maitinimo palaikymą ir būtų nešiojamo dydžio.
Šio inverterio veikimui nėra būtinas akumuliatorius.
LCD ekrane galima nustatyti veikimo parametrus ir prioritetus pagal poreikį.
Nominali galia 5kW. Maksimali PV atviros grandinės įtampa siekia 450V DC, MPPT įtampa 150~430V DC, kas leidžia pilnai naudotis saulės energija.
Integruotas MPPT 80A PV įkrovimo valdiklis.
Su USB ir RS485 kominikacijos sąsajomis.
Apsauga nuo perkrovos, trumpojo jungimo ir gilaus išsikrovimo.
Sertifikuotas CE, SAA, ISO9001.
Techniniai duomenys:
Akumuliatoriaus įtampa: 48V DC.
Nominali galia: 5200W.
Saugiklio suveikimas: prie 10400VA.
Bangos forma: tikroji sinusoidė.
Persijungimo laikas: 10ms/20ms.
Dažnis: 50/60Hz.
PV atviros grandinės įtampa maks.: 450V DC.
MPPT įtampos diapazonas: 150~430V DC.
Maks. saulės energijos įkrovos srovė: 80A.
Ekranas: LCD.
Darbinė temperatūra: 0°C ~ +50°C.
Išmatavimai: 295x528x121mm.
Svoris: 14kg.
Garantija: 24 mėn.
Specifications
Default battery system voltage48V DC
Inverter Output
Rated power5200VA / 5200W
Surge power10400W
Waveformpure sine wave
AC voltage regulation (Battery mode)230V AC (setting)
Transfer time10ms (UPS/VDE4105) / 20ms(APL)
Input AC
Voltage230V AC
Selectable voltage range170~280V AC(UPS)/ 90~280V AC(APL)/ 184~253V AC(VED4105)
Frequency range50Hz / 60Hz (Auto sensing)
Efficiency
Inverter efficiency (peak)93%
Battery
Normal voltage48V DC
Floating charge voltage54.8V DC
Overcharge protection60V DC
Solar charger & AC charger
Maximum PV array open circuit voltage450V DC
PV array MPPT voltage range150~430V DC
Maximum PV current18A
Maximum solar charge current80Amp
Maximum AC charge current60Amp
Maximum charge current80Amp
General specifications
Dimensions(W*H*D)295*528*121 mm
Package dimensions(W*H*D)628*425*251 mm
Net weight14 kg
Gross weight15 kg
Operating temperature0°C to 50 °C
Humidity range (non-condensing)5% - 95%
Storage temperature-15°C to 60 °C