Inverteris GROWATT MID 25KTL3-X1, 25kW, 3-fazis, 3 MPPT įėjimų
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
Saulės inverteris 25kW, 3-fazis, 3 MPPT įėjimų, Growatt MID 25KTL3-X1
Ypatybės:
Didelio našumo inverteris. Maksimalus inverterio efektyvumas iki 98.8%.
Sąsajos: USB, RS-485.
Palaikomas valdymas per programėlę išmaniuoju telefonu.
Saugus ir patvarus. Integruotas II tipo nuolatinės ir kintamosios srovės SPD.
Inverteris pasižymi kompaktišku dizainu.
Techniniai duomenys:
Išėjimo AC galia: 25000 W.
Išėjimo įtampa: AC 220V/380V; 230/400V.
Fazių skaičius: 3.
Išėjimo dažnis: 50/60 Hz.
Nominali įėjimo įtampa: DC 600V.
Maks. PV įėjimo srovė vienam įėjimui: 26A.
Nepriklausomų MPPT įėjimų skaičius: 3.
Maks. PV įėjimo galia: 37500W.
MPPT įtampos diapazonas: DC 200V – 1000V.
Ryšys: RS485.
Sąsaja: USB.
Saugos klasė: IP66.
Apsauga nuo viršįtampių: DC Type II / AC Type II.
Ekranas: OLED.
Darbinė temperatūra: -25°C ~ +60°C.
Išmatavimai: 580x435x230mm.
Svoris: 29.5kg.
Garantija: 5 metai.
Specifications
Input (DC)
Recommended max. PV input power 37500 W
Max. PV input voltage 1100 V
Start-up input voltage 250 V
Rated input voltage 600 V
MPP voltage range200 V – 1000 V
No. of independent MPP inputs 3
No. of PV strings per MPP 2
Max. input current per MPP tracker 26 A
Max. short-circuit current per MPP tracker 32 A
Output (AC)
Rated AC output power 25000 W
Max. AC output apparent power 27700 VA
Rated AC voltage(range) 220/380 V, 230/400 V (340-440 V)
Max. output current 40 A
AC grid frequency 50 Hz / 60 H
AC grid frequency range45 – 55 Hz / 55 – 65 Hz
Harmonic (THD) < 3 % (at rated power)
Adjustable power factor 0.8 leading – 0.8 lagging
AC grid connection type 3 W + N + PE
Efficiency
Max. efficiency 98.8%
European efficiency98.5%
MPPT efficiency99.9%
Protection devices
Grid monitoringyes
DC reverse polarity protectionyes
AC short-circuit protection yes
Insulation resistance monitoringyes
Surge Protection DC Type II / AC Type II
Ground fault monitoring yes
DC switch yes
String monitoring yes
Arc fault circuit interrupter (AFCI)optional
Anti-islanding protectionyes
Residual-current monitoring unityes
General Data
Dimensions(W*H*D) 580*435*230 m
Weight 29.5 kg
Topology Transformerless
Degree of protection IP66
Night power consumption < 1 W
Operating ambient temperature range -25 °C to +60 °C
Allowable relative humidity range (non-condensing) 0% – 100%