Midea Fan | MFT302R0BPK | Table Fan | Dark Grey | Number of speeds 3 | Oscillation
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
MFT302R0BPK
5 Prekės
Prekės informacija
Gross depth (mm)
112.00 mm
Gross height (mm)
396.00 mm
Gross width (mm)
302.00 mm