Digitus All-in-One UPS, 800VA/480W, LED 12V/9Ah x1, 4x CEE 7/7,3x IEC C13, USB, RJ45
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
DN-170111
1 Prekė
Prekės informacija
Garantija
24 mėn.
Gross depth (mm)
360.00 mm
Gross height (mm)
180.00 mm
Bruto svoris
5.93 kg
Gross width (mm)
145.00 mm
Neto svoris
5.62 kg
Packing quantity
1.00 dalių
Tare weight (kg)
0.30 kg
Volume (m3)
0.01 m
Embeeded battery
No
WEEE tax
No
WEE classification
CL109:6:2017-04-01
Paper/Pasteboard
270.90 g
Plastic (No PET)
30.10 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
All-in-One UPS, 800VA/480W, LED 12V/9Ah x1, 4x CEE 7/7,3x IEC C13, USB, RJ45
Kitos savybės
4x shockproof sockets to connect your devices 3x IEC C13 sockets to connect monitors, for example 1x USB Type-A socket to charge mobile devices with 5V/2A max. 1x USB Type-B socket for software communication 1x RJ45 input / output for surge protection for
TI weight (kg)
2.79 kg
Classification of battery
CL126:NE:2016-12-09
Composition of battery
CL127:KT:2016-12-09
Type of battery
Accumulator
Gamintojo prekės serija
All-in-One UPS
Talpumas
480 W