Digitus Line-Interactive UPS DN-170076, 2000VA/1200W 12V/9Ah x2 battery, 4x CEE 7/7, USB, RS232, RJ45,LCD, Simulated sine wave,
Digitus Line-Interactive UPS DN-170076, 2000VA/1200W 12V/9Ah x2 battery, 4x CEE 7/7, USB, RS232, RJ45,LCD, Simulated sine wave, 198 x 158 x 380 mm, Weight: 10.5 kg
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
DN-170076
1 Prekė
Prekės informacija
Garantija
24 mėn.
Gross depth (mm)
442.00 mm
Gross height (mm)
280.00 mm
Bruto svoris
11.50 kg
Gross width (mm)
212.00 mm
Neto svoris
10.61 kg
Packing quantity
1.00 dalių
Tare weight (kg)
0.90 kg
Volume (m3)
0.03 m
Embeeded battery
Yes
WEEE tax
Yes
WEE classification
CL109:6:2017-04-01
Paper/Pasteboard
805.5 g
Plastic (No PET)
89.50 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
Line-Interactive UPS DN-170076, 2000VA/1200W 12V/9Ah x2 battery, 4x CEE 7/7, USB, RS232, RJ45,LCD, Simulated sine wave, 198 x 158 x 380 mm, Weight: 10.5 kg
Kitos savybės
2000 VA Line-Interactive UPS 230 VAC 50-60 Hz nominal output LCD display Noise level: Less than 40 dB Overload, Discharge and Overcharge protection
TI weight (kg)
5.83 kg
Classification of battery
CL126:NE:2016-12-09
Composition of battery
CL127:KT:2016-12-09
Type of battery
Accumulator
Gamintojo prekės serija
Line-Interactive UPS
Talpumas
1200 W