Digitus All-in-One UPS, 600VA/360W, LED 12V/7Ah x1, 4x CEE 7/7,3x IEC C13, USB, RJ45
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
DN-170110
2 Prekės
Prekės informacija
Garantija
24 mėn.
Gross depth (mm)
360.00 mm
Gross height (mm)
180.00 mm
Bruto svoris
5.25 kg
Gross width (mm)
145.00 mm
Neto svoris
4.95 kg
Packing quantity
1.00 dalių
Tare weight (kg)
0.30 kg
Volume (m3)
0.01 m
Embeeded battery
Yes
WEEE tax
Yes
WEE classification
CL109:6:2017-04-01
Paper/Pasteboard
270.9 g
Plastic (No PET)
30.10 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
All-in-One UPS, 600VA/360W, LED 12V/7Ah x1, 4x CEE 7/7,3x IEC C13, USB, RJ45
Kitos savybės
Number of LAN (RJ-45) connections: 2. Number of USB 2.0 connections: 2
TI weight (kg)
2.79 kg
Classification of battery
CL126:NE:2016-12-09
Composition of battery
CL127:KT:2016-12-09
Type of battery
Accumulator
Gamintojo prekės serija
All-in-One UPS
Talpumas
360 W