Inverteris GROWATT SPF6000ESP, 6kW, 1-fazis, 48V, 100A MPPT, 500V
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
Saulės inverteris GROWATT SPF6000ES PLUS, 6kW, vienfazis, 48V akum., PV maks. 100A/ 500V/ 8kW
Ypatybės:
Jungia inverterio, MPPT 100A saulės įkroviklio ir akumuliatoriaus įkroviklio funkcijas, kad užtikrintų nepertraukiamą maitinimo palaikymą, ir išlieka nešiojamo dydžio.
Palaikomi LiFePO4, ličio, švino rūgšties akumuliatoriai.
LCD ekrane galima nustatyti veikimo parametrus ir prioritetus pagal poreikį.
Nominali galia 6kW. Saulės panelių galia iki 8kW.
Maksimali PV atviros grandinės įtampa siekia 500V DC, MPPT įtampa 120~450V DC, kas leidžia pilnai naudotis saulės energija.
Palaiko lygiagretųjį jungimą galios padidinimui, lygiagrečiai gali veikti iki 6 įrenginių.
2 MPPT įėjimai.
Integruotas MPPT 100A PV įkrovimo valdiklis.
Leidžia lanksčiai planuoti inverterio įkrovimo ir iškrovimo laiką.
Palaikomas WiFi ir GPRS nuotolinis stebėjimas.
Suderinamas su interneto sąsaja Growatt Shine WiFi-F (kodas NV820337).
Techniniai duomenys:
Akumuliatoriaus įtampa: 48V DC.
Nominali galia: 6000W.
Saugiklio suveikimas: prie 12000VA.
Bangos forma: tikroji sinusoidė.
Akumuliatoriaus tipas: ličio/švino rūgšties.
Persijungimo laikas: 10ms/20ms.
Dažnis: 50/60Hz.
PV atviros grandinės įtampa maks.: 500V DC.
MPPT įtampos diapazonas: 120~450V DC.
Maks. saulės energijos įkrovos srovė: 100A.
Saulės panelių galia: 8000W.
Saugos klasė: IP20.
Ekranas: LCD.
Darbinė temperatūra: -0°C ~ +55°C.
Išmatavimai: 460x395x132 mm.
Svoris: 13.5kg.
1) Žaibosaugą ir viršįtampių ribotuvą (iš įvado pusės)
2) Žaibosaugą (tarp saulės panelių ir inverterio)
3) DC įtampos atjungėją tarp panelių ir inverterio
4) Atskirą saulės panelių įžeminimą, nuo bendro namų įžeminimo.
Pastaba: Žaibo iškrova yra draudiminis, o ne garantinis įvykis.
Specifications
Battery voltage48V DC (Lithium / Lead-acid)
Inverter output
Rated power6000VA / 6000W
Parallel capabilityyes, max 6 units
Surge power12000VA
Waveformpure sine wave
AC voltage regulation (Battery mode)230V AC +/- 5% @ 50/60Hz
Transfer time10ms (typical) / 20ms (max)
AC charger
Charge current80A
Voltage230V AC
Selectable voltage range170~280V AC (for PC) / 90~280V AC (for home appliances)
Frequency range50Hz / 60Hz (Auto sensing)
Efficiency
Inverter efficiency (peak)93%
Solar charger
Maximum PV array open circuit voltage500V DC
MPPT range @ operating voltage120~450V DC
Number of independent MPP trackers2
Strings per MPP tracker1
Max. input current per MPP tracker16A
Maximum solar charge current100A
Maximum PV array power8000W
General specifications
Dimensions(W*H*D)460*395*132 mm
Protection degreeIP20
Net weight13.5 kg
Altitude < 2000m
Operating temperature0°C to 55°C
Humidity range (non-condensing)5% - 95%
Storage temperature-15°C to 60°C