CyberPower | Smart App UPS Systems | PR1500ERT2U | 1500 VA | 1500 W
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
PR1500ERT2U
1 Prekė
Prekės informacija
Gross depth (mm)
530.00 mm
Gross height (mm)
275.00 mm
Gross width (mm)
560.00 mm
Packing quantity
1.00 dalių
Tare weight (kg)
6.60 kg
Volume (m3)
0.08 m
Embeeded battery
No
WEEE tax
Yes
Paper/Pasteboard
5400.00 g
Plastic (No PET)
1200.00 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
PR1500ERT2U
Kitos savybės
TI weight (kg)
3.5 kg
Classification of battery
CL126:PE:2016-12-09
Composition of battery
CL127:KT:2016-12-09
Type of battery
Accumulator
Gamintojo prekės serija
Smart App UPS Systems
Matmenys (P x G x A)
433 x 412 x 86.5 mm
Gross depth master carton
595 mm
Gross width master carton
360 mm
Gross height master carton
246 mm