CyberPower | Smart App UPS Systems | PR2200ERTXL2U | 2200 VA | 2200 W
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
PR2200ERTXL2U
2 Prekės
Prekės informacija
Gross depth (mm)
620.00 mm
Gross height (mm)
275 mm
Gross width (mm)
560 mm