CSB Battery Battery 12V, 9Ah, AGM | UPS12460F2 | 460 W
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
UPS12460F2
5 Prekės
Prekės informacija
Gross depth (mm)
150.90 mm
Gross height (mm)
94.30 mm
Gross width (mm)
64.80 mm
Packing quantity
1.00 dalių
Tare weight (kg)
0.26 kg
Volume (m3)
0.00 m
Embeeded battery
Yes
WEEE tax
Yes
Paper/Pasteboard
200.00 g
Plastic (No PET)
59 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
UPS12460F2
TI weight (kg)
2.5 kg
Classification of battery
CL126:NE:2016-12-09
Composition of battery
CL127:KT:2016-12-09
Type of battery
Accumulator
Gamintojo prekės serija
Battery 12V, 9Ah, AGM
Talpumas
460 W