Lanberg | Keystone Module RJ45 to LSA CAT.5E, UTP 180 | KSU5-1000
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
KSU5-1000
5 Prekės
Prekės informacija
Gross depth (mm)
150 mm
Gross height (mm)
20 mm
Gross width (mm)
100 mm