LG 43LR60006LA | 43" | Smart TV | webOS | FHD
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
43LR60006LA.AEUQ
5 Prekės
Prekės informacija
Ekranas
1920 x 1080 pikseliai
Gross depth (mm)
652 mm
Gross height (mm)
135 mm
Gross width (mm)
1075.00 mm
Packing quantity
1.00 dalių
Tare weight (kg)
2.62 kg
Volume (m3)
0.0946215 m
Embeeded battery
Yes
WEEE tax
Yes
Paper/Pasteboard
1700 g
Plastic (No PET)
920 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
43LR60006LA
HD tipas
FHD
Skaitmeninio signalo formato sistema
DVB-T2/T (Terrestrial), DVB-C (Cable), DVB-S2 (Satellite)
Ekrano įstrižainė
43"