Blaupunkt 40FGC5501S 40" (101cm) Full HD Google TV | Blaupunkt
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
40FGC5501S
5 Prekės
Prekės informacija
Ekranas
1920 x 1080 pikseliai
Gross depth (mm)
75.00 mm
Gross height (mm)
550.00 mm
Gross width (mm)
927.00 mm