SALE OUT. LG 75QNED80A3A 75" (189 cm) LED LCD TV | SALE OUT. LG TV | 75QNED80A3A | 75 | Smart TV | webOS 25 | 4K UHD | DAMAGED P
SALE OUT. LG 75QNED80A3A 75" (189 cm) LED LCD TV | SALE OUT. LG TV | 75QNED80A3A | 75 | Smart TV | webOS 25 | 4K UHD | DAMAGED PACKAGING
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
75QNED80A3ASO
1 Prekė
Prekės informacija
Ekranas
3840 x 2160 pikseliai
Gross depth (mm)
196.00 mm
Gross height (mm)
1111.00 mm
Gross width (mm)
1816.00 mm