SALE OUT. LG 4K LED LCD TV | 43UA73003LA | 43 | Smart TV | webOS | UHD | Black | UNPACKED ,USED
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
43UA73003LASO
1 Prekė
Prekės informacija
Ekranas
3840 x 2160 pikseliai
Gross depth (mm)
646.00 mm
Gross height (mm)
115.00 mm
Gross width (mm)
1075.00 mm
Packing quantity
1.00 dalių
Tare weight (kg)
2.30 kg
Volume (m3)
0.08 m
Embeeded battery
Yes
WEEE tax
Yes
Paper/Pasteboard
1840.00 g
Plastic (No PET)
460.00 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
43UA73003LA
Gaminio spalva
Black
HD tipas
UHD
Skaitmeninio signalo formato sistema
DVB-T2/T/C/S2/S
Ekrano įstrižainė
43
Belaidis ryšys
Išmanusis televizorius
Ekrano įstrižainė (metrinė sist.)
108 cm
Energijos efektyvumo klasė
Class G
TI weight (kg)
0.02 kg
Classification of battery
CL126:NE:2016-12-09
Composition of battery
CL127:KT:2016-12-09
Type of battery
Battery
Įdiegta operacinė sistema
webOS
VESA tvirtinimo sistemos
300 x 300 mm