SALE OUT. Sharp 40HA1205E 40" (101cm) Full HD TV | SALE OUT. Sharp 40HA1205E | 40 | FHD | Black | DAMAGED PACKAGING
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
40HA1205ESO
1 Prekė
Prekės informacija
Ekranas
1920 x 1080 pikseliai
Gross depth (mm)
118.00 mm
Gross height (mm)
570.00 mm
Gross width (mm)
990.00 mm