SALE OUT. LG 65QNED85A3C 65" (165 cm) 4K Smart TV | SALE OUT. LG 4K QNED MiniLED TV | 65QNED85A3C | 65 | Smart TV | webOS 25 | 4
SALE OUT. LG 65QNED85A3C 65" (165 cm) 4K Smart TV | SALE OUT. LG 4K QNED MiniLED TV | 65QNED85A3C | 65 | Smart TV | webOS 25 | 4K UHD | DAMAGED PACKAGING
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
65QNED85A3CSO
1 Prekė
Prekės informacija
Ekranas
3840 x 2160 pikseliai
Gross depth (mm)
168.00 mm
Gross height (mm)
966.00 mm
Gross width (mm)
1596.00 mm