Sony KD55X85L 55" (139cm) 4K Ultra HD Smart Google Full Array LED TV | Sony | TV | KD55X85L | 55" (139cm) | Smart TV | Android |
Sony KD55X85L 55" (139cm) 4K Ultra HD Smart Google Full Array LED TV | Sony | TV | KD55X85L | 55" (139cm) | Smart TV | Android | 4K UHD | Black
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
KD55X85LB.CEI
5 Prekės
Prekės informacija
Ekranas
3840 x 2160
Gross depth (mm)
160.00 mm
Gross height (mm)
842.00 mm
Gross width (mm)
1348.00 mm
Packing quantity
1.00 dalių
Tare weight (kg)
3.68 kg
Volume (m3)
0.18 m
Embeeded battery
Yes
WEEE tax
Yes
Paper/Pasteboard
2946.40 g
Plastic (No PET)
736.60 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
KD55X85L
Gaminio spalva
Black
HD tipas
4K UHD
Skaitmeninio signalo formato sistema
DVB-T/T2/C/S/S2
Ekrano įstrižainė
55" (139cm)
CI Slot
CI+
Matmenys (P x G x A) su stovu
122.8 x 33.6 x 78.4 mm
Belaidis ryšys
Trimatis vaizdas
No
Išmanusis televizorius
Ekrano įstrižainė (metrinė sist.)
139 cm
Energijos suvartojimas per metus
76 kWh
Energijos efektyvumo klasė
F
TI weight (kg)
0.02 kg
Classification of battery
CL126:NE:2016-12-09
Composition of battery
CL127:KT:2016-12-09
Type of battery
Battery
Wooden
Įdiegta operacinė sistema
Android
VESA tvirtinimas
VESA tvirtinimo sistemos
300 x 300 mm