Philips 65MLED920/12 65" (164cm) 4K QD MiniLED Ambilight TV | Philips
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
65MLED920/12
4 Prekės
Prekės informacija
Gross depth (mm)
170.00 mm
Gross height (mm)
1020 mm
Gross width (mm)
1600.00 mm