SALE OUT. Sharp 50HR7265E 50" (126cm) QLED 144Hz 4K Ultra HD Google TV, Dolby Vision, Dolby Atmos, Central Stand | Sharp 50HR726
SALE OUT. Sharp 50HR7265E 50" (126cm) QLED 144Hz 4K Ultra HD Google TV, Dolby Vision, Dolby Atmos, Central Stand | Sharp 50HR7265E | 50 | Smart TV | Google TV | Black | DAMAGED PACKAGING, SCRATCHED ON THE SCREEN
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
50HR7265ESO
1 Prekė
Prekės informacija
Ekranas
3840 x 2160 pikseliai
Gross depth (mm)
118.00 mm
Gross height (mm)
735.00 mm
Gross width (mm)
1190.00 mm
Packing quantity
1.00 dalių
Tare weight (kg)
5.40 kg
Volume (m3)
0.10 m
Embeeded battery
Yes
WEEE tax
Yes
Paper/Pasteboard
4320.00 g
Plastic (No PET)
1080.00 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
50HR7265E
Gaminio spalva
Black
Skaitmeninio signalo formato sistema
DVB-T/T2/C/S/S2
Ekrano įstrižainė
50
Belaidis ryšys
Išmanusis televizorius
Ekrano įstrižainė (metrinė sist.)
128 cm
TI weight (kg)
0.02 kg
Classification of battery
CL126:NE:2016-12-09
Composition of battery
CL127:KT:2016-12-09
Type of battery
Battery
Įdiegta operacinė sistema
Google TV
Saleout
DAMAGED PACKAGING, SCRATCHED ON THE SCREEN
Palette Qty
17.00 dalių
Foninio apšvietimo tipas
LED
Connectivity
HDMI, USB, 3.5mm Headphone jack, RJ45