Philips 43PUS8450/12 43" (108cm) 4K QLED Ambilight TV | Philips
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
43PUS8450/12
5 Prekės
Prekės informacija
Gross depth (mm)
133.00 mm
Gross height (mm)
650.00 mm
Gross width (mm)
1045.00 mm