Sharp 50GR8265E | 50" | Smart TV | Google TV | 4K Ultra HD
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
50GR8265E
5 Prekės
Prekės informacija
Ekranas
3840 x 2160 pikseliai
Gross depth (mm)
140.00 mm
Gross height (mm)
760.00 mm
Gross width (mm)
1240.00 mm
Packing quantity
1.00 dalių
Tare weight (kg)
3.80 kg
Volume (m3)
0.13 m
Embeeded battery
Yes
WEEE tax
Yes
Paper/Pasteboard
2900.00 g
Plastic (No PET)
900.00 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
50GR8265E
HD tipas
4K Ultra HD
Skaitmeninio signalo formato sistema
DVB-T/T2/C/S/S2
Ekrano įstrižainė
50"