Sharp 43GR8265E | 43" | Smart TV | Google TV | 4K Ultra HD
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
43GR8265E
5 Prekės
Prekės informacija
Ekranas
3840 x 2160 pikseliai
Gross depth (mm)
219.00 mm
Gross height (mm)
612.00 mm
Gross width (mm)
957.00 mm
Packing quantity
1.00 dalių
Tare weight (kg)
1.50 kg
Volume (m3)
0.13 m
Embeeded battery
Yes
WEEE tax
Yes
Paper/Pasteboard
1000.00 g
Plastic (No PET)
500.00 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
43GR8265E
HD tipas
4K Ultra HD
Skaitmeninio signalo formato sistema
DVB-T/T2/C/S/S2
Ekrano įstrižainė
43"