Sharp 65GR8265E 65" (164cm) 4K Ultra HD QLED Smart Google Frameless TV, 144Hz, Dolby Vision IQ, Dolby Atmos, Harman/Kardon
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
65GR8265E
5 Prekės
Prekės informacija
Gross depth (mm)
147.00 mm
Gross height (mm)
990.00 mm
Gross width (mm)
1606.00 mm