Ryobi | 18V ONE+ Brushless Compact Blower (without batteryl) RY18BLCXA-0
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
3 Prekės
Prekės informacija
Gross depth (mm)
430 mm
Gross height (mm)
245 mm
Gross width (mm)
160 mm
Packing quantity
1.00 dalių
Tare weight (kg)
0.177 kg
Volume (m3)
0.016856 m
Embeeded battery
No
WEEE tax
No
Paper/Pasteboard
141.6 g
Plastic (No PET)
35.4 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
RY18BLCXA-0
Gamintojo prekės serija
18V ONE+ Brushless Compact Blower (without batteryl)