Gorenje Fryer AF1700DB Power 1700 W, Capacity 5 L, Black/Stainless steel
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
AF1700DB
5 Prekės
Prekės informacija
Garantija
24 mėn.
Bruto svoris
6.60 kg
Neto svoris
6.00 kg
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
AF1700DB
Gaminio spalva
Black/Stainless steel
Kitos savybės
Hot air circulation, temperature control
Galingumas
1700 W
Gamintojo prekės serija
Fryer
PET
200.00 g
Gross depth master carton
327.00 mm
Gross width master carton
660 mm
Gross height master carton
355 mm
Net weight master carton
10.1 kg
Tare weight master carton
1.593 kg
Medžiaga
Plastic, metal
Kiekis pakuotėje
1 dalių
Palette Qty
36 dalių
Talpa
5 l
Valdymo tipas
TouchControl
Automatinis išjungimas
Yes
Aukštis
36.5 cm
Gylis
33.5 cm
Plotis
29.1 cm
Temperatūra
80-200 C
Nelipni danga
Yes
Ekrano tipas
LED
Programų skaičius
8
Apžvalgos langas
No
EEĮ atliekų mokestis
Tūris (m3)
0.047643573 m
Taros svoris (kg)
0.60 kg
Pakuotės gylis (mm)
367 mm
Pakuotės plotis (mm)
397 mm
Pakuotės aukštis (mm)
327 mm