Digitus Network Set DN-10-SET-1
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
DN-10-SET-1
1 Prekė
Prekės informacija
Garantija
24 mėn.
Bruto svoris
9.50 kg
Neto svoris
9.00 kg
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
DN-10-SET-1
Kitos savybės
The 254 mm (10") network set from DIGITUS is the ideal all-round solution for building up a compact network, for example at home or in small offices. Perfectly coordinated DIGITUS components guarantee full usability with structured IT cabling. Package con
Gamintojo prekės serija
Network Set
Kiekis pakuotėje
1.00 dalių
EEĮ atliekų mokestis
Yes
Tūris (m3)
0.05 m
Taros svoris (kg)
0.50 kg
Pakuotės gylis (mm)
360.00 mm
Pakuotės plotis (mm)
350.00 mm
Pakuotės aukštis (mm)
400.00 mm