MikroTik 24v 1.2A power supply with straight plug SAW30-240-1200GA
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
SAW30-240-1200GA
5 Prekės
Prekės informacija
Gross depth (mm)
114.30 mm
Gross height (mm)
163.30 mm
Bruto svoris
0.20 kg
Gross width (mm)
197.60 mm
Neto svoris
0.15 kg
Packing quantity
1.00 dalių
Tare weight (kg)
0.05 kg
Volume (m3)
0.00 m
Embeeded battery
No
WEEE tax
No
Paper/Pasteboard
50.00 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
SAW30-240-1200GA
Gaminio spalva
Juoda
Kitos savybės
Output Voltage 24V 1.2A
Gamintojo prekės serija
24v 1.2A power supply with straight plug