Lanberg Rack cabinet 10" wall-mount 9U/280x310 (flat pack) with glass door | WF10-2309-10S | Gray
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
WF10-2309-10S
1 Prekė
Prekės informacija
Gross depth (mm)
595.00 mm
Gross height (mm)
80.00 mm
Gross width (mm)
360.00 mm
Packing quantity
1.00 dalių
Tare weight (kg)
0.40 kg
Volume (m3)
0.02 m
Embeeded battery
No
WEEE tax
No
Paper/Pasteboard
318.00 g
Plastic (No PET)
85.00 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
WF10-2309-10S
Gaminio spalva
Gray
Gamintojo prekės serija
Rack cabinet 10" wall-mount 9U/280x310 (flat pack) with glass door