Digitus Extendible Shelf for fixed mounting on front 483 mm (19") profile rails | DN-19-TRAY-2-450-SW
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
DN-19-TRAY-2-450-SW
3 Prekės
Prekės informacija
Gross depth (mm)
410.00 mm
Gross height (mm)
540.00 mm
Gross width (mm)
420.00 mm
Packing quantity
1.00 dalių
Tare weight (kg)
0.55 kg
Volume (m3)
0.09 m
Embeeded battery
No
WEEE tax
No
Paper/Pasteboard
440.00 g
Plastic (No PET)
110.00 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
DN-19-TRAY-2-450-SW
Gamintojo prekės serija
Extendible Shelf for fixed mounting on front 483 mm (19") profile rails