Digitus | Wall-mounted housing 254 mm (10") - 312 x 300 mm | DN-10-09U-B
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
DN-10-09U-B
1 Prekė
Prekės informacija
Gross depth (mm)
530.00 mm
Gross height (mm)
360 mm
Gross width (mm)
350 mm
Packing quantity
1.00 dalių
Tare weight (kg)
0.05 kg
Volume (m3)
0.07 m
Embeeded battery
No
WEEE tax
No
Paper/Pasteboard
40 g
Plastic (No PET)
10 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
DN-10-09U-B
Gamintojo prekės serija
Wall-mounted housing 254 mm (10") - 312 x 300 mm