BLACK & DECKER CS1200-QS | Circular Saw | 1200 W | 165 mm | 210-240 V
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
CS1200-QS
5 Prekės
Prekės informacija
Gross depth (mm)
345.00 mm
Gross height (mm)
245.00 mm
Gross width (mm)
260.00 mm
Packing quantity
1.00 dalių
Tare weight (kg)
0.30 kg
Volume (m3)
0.02 m
Embeeded battery
No
WEEE tax
Yes
Paper/Pasteboard
200.00 g
Plastic (No PET)
50.00 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
CS1200-QS
Galingumas
1200 W
Gamintojo prekės serija
Circular Saw
Palette Qty
39 dalių
Akumuliatoriaus įtampa
210-240 V
Racionalus greitis
0-5500 aps./min
Net weight
4.50 kg
Gross weight
4.80 kg
Warranty
24 mėn.
Producer
BLACK & DECKER
Peilio skersmuo
N/A mm
Disc diameter
165 mm