Gorenje Hob ICY2000SP Induction, Number of burners/cooking zones 1, Touch, Timer, Black
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
ICY2000SP
5 Prekės
Prekės informacija
Garantija
24 mėn.
Bruto svoris
3.00 kg
Neto svoris
2.80 kg
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
ICY2000SP
Gaminio spalva
Black
Galingumas
2000 W
Wooden
500.00 g
Gamintojo prekės serija
Hob
Tipas
Induction
PET
18.00 g
Kiekis pakuotėje
1.00 dalių
Palette Qty
22 dalių
Valdymo tipas
Touch
Valdiklio padėtis
Hob front
Degiklių / kaitviečių skaičius
1
Laikmatis
Yes
Paspartinimo funkcija
Yes
Galingumo lygių skaičius
9
Užraktas nuo vaikų
Wok degiklis
No
Kaitlentės tipas
Induction
Aukštis
4.2 cm
Gylis
36 cm
Plotis
28 cm
Temperatūra
80-240 C
EEĮ atliekų mokestis
Tūris (m3)
0.08 m
Taros svoris (kg)
0.20 kg
Pakuotės gylis (mm)
305.00 mm
Pakuotės plotis (mm)
402.00 mm
Pakuotės aukštis (mm)
650.00 mm