Gorenje GI6401WSC Hob, Induction, Width 59,5 cm, 4 cooking zones, Touch Control, White
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
GI6401WSC
2 Prekės
Prekės informacija
Garantija
24
Bruto svoris
8.10 kg
Neto svoris
7.60 kg
Kiekis pakuotėje
1.00 dalių
Palette Qty
29 dalių
EEĮ atliekų mokestis
Yes
Tūris (m3)
0.06 m
Taros svoris (kg)
0.50 kg
Pakuotės gylis (mm)
640.00 mm
Pakuotės plotis (mm)
575.00 mm
Pakuotės aukštis (mm)
160.00 mm