G. Skill Aegis 5, DDR5, 32GB, 6000MHz, CL36 (F5-6000J3636F16GX2-IS)
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
F5-6000J3636F16GX2-IS
5 Prekės
Prekės informacija
Gross depth (mm)
150.00 mm
Gross height (mm)
10.00 mm
Gross width (mm)
60.00 mm