G.Skill Ripjaws F5-5600S4040A16GX2-RS memory module 32 GB 2 x 16 GB DDR5 5600 MHz | G.Skill
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
F5-5600S4040A16GX2-RS
4 Prekės
Prekės informacija
Gross depth (mm)
160.00 mm
Gross height (mm)
15.00 mm
Gross width (mm)
140.00 mm