Sony SEL-50F18F FE 50mm F1.8
Sony SEL-50F18F FE 50mm F1.8
Sony SEL-50F18F FE 50mm F1.8
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
Sony SEL-50F18F FE 50mm F1.8
Sony SEL-50F18F FE 50mm F1.8
Sony SEL-50F18F FE 50mm F1.8
Sony SEL-50F18F FE 50mm F1.8
SEL50F18F.SYX
1 Prekė
Prekės informacija
Garantija
24 mėn.
Bruto svoris
0.353 kg
Neto svoris
0.30 kg
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
SEL-50F18F FE 50mm F1.8
Gaminio spalva
Juoda
Svoris
186 g
Kiekis pakuotėje
1.00 dalių
Ilgis
5.95 cm
Fotoaparato prekių ženklų suderinamumas
Sony
Fiksuotas židinio nuotolis
5 cm
Maksimali diafragma
22
Įstrižinis vaizdo kampas (maks.)
47
Skersmuo
6.86 cm
Atvaizdo jutiklio formatas
APS-C, Full frame
Detalė, skirta
SLR
Filtro dydis
4.9 cm
Minimalios apertūros skaičius
1.8
Mažiausias fokusavimo atstumas
0.45 m
Objektyvo gaubtas
Yes
Objektyvo konstrukcija (elementai/grupės)
6/5
Diafragmos peiliukų skaičius
7
Objektyvo tvirtinimo sąsaja
Sony E
Įstrižasis matymo kampas (min.)
32
Montavimo tipas
Bayonet
Maksimalus didinimas
0.14 mastelio faktorius
Apertūros intervalas (F-F)
EEĮ atliekų mokestis
Yes
Tūris (m3)
0.00 m
Taros svoris (kg)
0.053 kg
Pakuotės gylis (mm)
120.00 mm
Pakuotės plotis (mm)
90.00 mm
Pakuotės aukštis (mm)
100.00 mm