Sony | SEL-P18105G E 18-105mm F4 G OSS zoom lens | Sony
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
SELP18105G.AE
1 Prekė
Prekės informacija
Gross depth (mm)
173 mm
Gross height (mm)
105.00 mm
Gross width (mm)
100.00 mm
Packing quantity
1.00 dalių
Tare weight (kg)
0.083 kg
Volume (m3)
0.0018165 m
Embeeded battery
No
WEEE tax
Yes
Paper/Pasteboard
72.00 g
Plastic (No PET)
11.00 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
SEL-P18105G E 18-105mm F4 G OSS zoom lens
Gaminio spalva
Black
Tipas
E PZ 18 105 mm F4 G OSS lens
Matmenys (P x G x A)
78 x 110mm mm
Palette Qty
951 dalių
Suderinami produktai
NEX-3/5/6/7
Ilgis
11 cm
Fotoaparato prekių ženklų suderinamumas
Sony
Židinio nuotolio diapazonas (f-f)
18 - 105 mm