Lenovo ThinkPad 4X40N18009 Fits up to size 14 ", Black, Sleeve
4X40N18009
5 Prekės
Prekės informacija
- Garantija
- 12 mėn.
- Gross depth (mm)
- 300.00 mm
- Gross height (mm)
- 40.00 mm
- Bruto svoris
- 0.305 kg
- Gross width (mm)
- 380.00 mm