Lenovo FP140W10 Laptop Privacy Screen 14.0" (16:10)
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
4Z21S06943
5 Prekės
Prekės informacija
Gross depth (mm)
220.00 mm
Gross height (mm)
422.00 mm
Gross width (mm)
614.00 mm
Packing quantity
1.00 dalių
Tare weight (kg)
0.06 kg
Volume (m3)
0.06 m
Embeeded battery
No
WEEE tax
Yes
Paper/Pasteboard
60.00 g
Plastic (No PET)
2.00 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
FP140W10 Laptop Privacy Screen 14.0" (16:10)