SALE OUT. ASUS M1605NAQ-SH035W/170/0001DA/16G/UI//M1605NAQ-1KSH/V/WAX/G2 | Asus Vivobook 16 M1605NAQ-SH035W | Indie Black | 16 "
SALE OUT. ASUS M1605NAQ-SH035W/170/0001DA/16G/UI//M1605NAQ-1KSH/V/WAX/G2 | Asus Vivobook 16 M1605NAQ-SH035W | Indie Black | 16 " | OLED | WUXGA | 1920 x 1200 pixels | 60 Hz | Glossy | AMD Ryzen 7 | 170 | 16 GB | DDR5 | Solid-state drive capacity 1000 GB | AMD Radeon Graphics | Windows 11 Home | 802.11ax | Bluetooth version 5.3 | Keyboard language US international | Keyboard backlit | Warranty 24 month(s) | Battery warranty 12 month(s) | DEMO
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
90NB1831-M00150SO
1 Prekė
Prekės informacija
Ekranas
1920 x 1200 pikseliai
Gross depth (mm)
370.00 mm
Gross height (mm)
50.00 mm
Gross width (mm)
250.00 mm
Packing quantity
1.00 dalių
Tare weight (kg)
0.30 kg
Volume (m3)
0.00 m
Embeeded battery
Yes
WEEE tax
Yes
Paper/Pasteboard
290.00 g
Plastic (No PET)
10.00 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
16 M1605NAQ-SH035W
Gaminio spalva
Indie Black
HD tipas
WUXGA
Kitos savybės
1x USB 2.0 Type-A (data speed up to 480Mbps) 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C (data speed up to 5Gbps) 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C with support for power delivery (data speed up to 5Gbps) 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps) 1x 3.5mm Combo Audio Jack
Belaidis ryšys
TI weight (kg)
0.20 kg
Classification of battery
CL126:NE:2016-12-09
Composition of battery
CL127:KT:2016-12-09
Type of battery
Accumulator
Įdiegta operacinė sistema
Windows 11 Home
Gamintojo prekės serija
Vivobook
Saleout
DEMO
Įstrižainė
16 col.
Bluetooth
HDMI prievadų kiekis
1
Bendroji laikmenos talpa
1000 GB
Skydelio tipas
OLED
Proporcija
16:10
Maksimalus atnaujinimo dažnis
60 Hz
Palette Qty
374.00 dalių
Standžiojo disko sąsaja
M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD
Baterijos technologija
Li-ion
Ryškumas
300 cd/m
Bluetooth versija
5.3
Kroviklis
68W
Akumuliatoriaus talpa (vat. val.)
50 Wh
Klaviatūros kalba
US international
Belaidžio ryšio standartai
802.11ax
Procesoriaus dažnis
3.2 GHz
Ekrano paviršius
Glossy
Vidinės atminties tipas
DDR5
Pirštų antspaudų skaitytuvas
No
Vidinė atmintis
16 GB
Akumuliatoriaus elementų skaičius
3
Atminties lizdai
2
Jutiklinis ekranas
No
Procesoriaus branduoliai
8
Procesoriaus modelis
170
Stacionaraus disko talpa
1000 GB
Ekrano grafikos adapterio modelis
AMD Radeon Graphics
Procesorius
AMD Ryzen 7
Laikmena
SSD
Baterijos garantija
12 mėn.
Klaviatūros apšvietimas
Kamera
720p HD camera with privacy shutter
Procesoriaus paspartinimo dažnis
4.75 GHz