SALE OUT. Lenovo IdeaPad Slim 5 15ARP10 15.1 WQXGA AMD R5 7535HS/16GB/512GB/AMD Radeon 660M/WIN11 Home/ENG kbd/Grey/2Y Warranty | Lenovo IdeaPad Slim 5 15ARP10 | Cloud Grey | 15.1 " | OLED | WQXGA | 2560 x 1600 pixels | AMD Ryzen 5 | 7535HS | 16 GB | Soldered LPDDR5x | Solid-state drive capacity 512 GB | AMD Radeon 660M Graphics | Windows 11 Home | 802.11ax | Bluetooth version 5.3 | Keyboard language English | Warranty 18 month(s) | Battery warranty 12 month(s) | DEMO
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
83J3004GNTSO
1 Prekė
Prekės informacija
Ekranas
2560 x 1600 pikseliai
Gross depth (mm)
240.00 mm
Gross height (mm)
16.00 mm
Gross width (mm)
236.00 mm
Packing quantity
1.00 dalių
Tare weight (kg)
0.58 kg
Volume (m3)
0.00 m
Embeeded battery
Yes
WEEE tax
Yes
Paper/Pasteboard
500.00 g
Plastic (No PET)
80.00 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
Slim 5 15ARP10
Gaminio spalva
Cloud Grey
HD tipas
WQXGA
Kitos savybės
1x USB-A (USB 5Gbps/USB 3.2 Gen 1) 1x USB-A (USB 5Gbps/USB 3.2 Gen 1), Always On 2x USB-C (USB 10Gbps/USB 3.2 Gen 2), with USB PD 3.0 and DisplayPort 1.4 1x Headphone/microphone combo jack (3.5mm) 1x microSD card reader
Belaidis ryšys
TI weight (kg)
0.24 kg
Classification of battery
CL126:NE:2016-12-09
Composition of battery
CL127:KT:2016-12-09
Type of battery
Accumulator
Įdiegta operacinė sistema
Windows 11 Home
Gamintojo prekės serija
IdeaPad
Saleout
DEMO
Įstrižainė
15.1 col.
Bluetooth
HDMI prievadų kiekis
1
Bendroji laikmenos talpa
512 GB
Skydelio tipas
OLED
Palette Qty
483.00 dalių
Standžiojo disko sąsaja
SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe
Bluetooth versija
5.3
Klaviatūros kalba
English
Belaidžio ryšio standartai
802.11ax
Vidinės atminties tipas
Soldered LPDDR5x
Pirštų antspaudų skaitytuvas
No
Vidinė atmintis
16 GB
Jutiklinis ekranas
No
Procesoriaus branduoliai
6
Procesoriaus modelis
7535HS
Stacionaraus disko talpa
512 GB
Ekrano grafikos adapterio modelis
AMD Radeon 660M Graphics
Atminties taktinis dažnis
6400 MHz
Procesorius
AMD Ryzen 5
Laikmena
SSD
Baterijos garantija
12 mėn.
Klaviatūros apšvietimas
Kamera
FHD 1080p + IR with Privacy Shutter, ToF Sensor
Procesoriaus paspartinimo dažnis
4.55 GHz