Asus Vivobook 18 M1807GA-S8003W | Quiet Blue | 18.0 " | IPS | WUXGA | 1920 x 1200 pixels | Anti-glare | AMD Ryzen AI 7 | 445 | 1
Asus Vivobook 18 M1807GA-S8003W | Quiet Blue | 18.0 " | IPS | WUXGA | 1920 x 1200 pixels | Anti-glare | AMD Ryzen AI 7 | 445 | 16 GB | DDR5 | Solid-state drive capacity 1000 GB | AMD Radeon Graphics | Windows 11 Home | 802.11ax | Bluetooth version 5.4 | Keyboard language US international | Keyboard backlit | Warranty 24 month(s) | Battery warranty 12 month(s)
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
90NB17Y1-M00240
5 Prekės
Prekės informacija
Ekranas
1920 x 1200 pikseliai
Gross depth (mm)
380.00 mm
Gross height (mm)
75.00 mm
Gross width (mm)
250.00 mm
Packing quantity
1.00 dalių
Tare weight (kg)
0.30 kg
Volume (m3)
0.01 m
Embeeded battery
Yes
WEEE tax
Yes
Paper/Pasteboard
260.00 g
Plastic (No PET)
30.00 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
18 M1807GA-S8003W
Gaminio spalva
Quiet Blue
HD tipas
WUXGA
Belaidis ryšys
TI weight (kg)
0.22 kg
Classification of battery
CL126:NE:2016-12-09
Composition of battery
CL127:KT:2016-12-09
Type of battery
Accumulator
Įdiegta operacinė sistema
Windows 11 Home
Gamintojo prekės serija
Vivobook
Įstrižainė
18.0 col.
Bluetooth
HDMI prievadų kiekis
1
Bendroji laikmenos talpa
1000 GB
Skydelio tipas
IPS
Proporcija
16:10
Palette Qty
243 dalių
Standžiojo disko sąsaja
M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD
Ryškumas
300 cd/m
Bluetooth versija
5.4
Akumuliatoriaus talpa (vat. val.)
70 Wh
Klaviatūros kalba
US international
Belaidžio ryšio standartai
802.11ax
Procesoriaus dažnis
2.0 GHz
Ekrano paviršius
Anti-glare
Vidinės atminties tipas
DDR5
Vidinė atmintis
16 GB
Akumuliatoriaus elementų skaičius
4
Jutiklinis ekranas
No
Procesoriaus branduoliai
6
Procesoriaus modelis
445
Stacionaraus disko talpa
1000 GB
Ekrano grafikos adapterio modelis
AMD Radeon Graphics
Procesorius
AMD Ryzen AI 7
Laikmena
SSD
Baterijos garantija
12 mėn.
Klaviatūros apšvietimas
Kamera
FHD camera with IR function to support Windows Hello With privacy shutter
Procesoriaus paspartinimo dažnis
4.6 GHz