HP ProBook 460 G11 16 WUXGA AMD R7-7735U/16GB/512GB/AMD Radeon Graphics/WIN11 Pro/ENG kbd/Silver/1Y Warranty | HP ProBook | 465 G11 | Pike silver | 16 " | IPS | WUXGA | 1920 × 1200 pixels | Anti-glare | AMD Ryzen 7 | 7735U | 16 GB | DDR5 | Solid-state drive capacity 512 GB | AMD Radeon Graphics | Windows 11 Pro | 802.11ax | Bluetooth version 5.3 | Keyboard language English | Keyboard backlit | Warranty 36 month(s) | Battery warranty 12 month(s)
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
A38DVET
5 Prekės
Prekės informacija
Ekranas
1920 1200 pikseliai
Gross depth (mm)
483.00 mm
Gross height (mm)
305.00 mm
Gross width (mm)
69.00 mm
Packing quantity
1.00 dalių
Tare weight (kg)
0.30 kg
Volume (m3)
0.01 m
Embeeded battery
Yes
WEEE tax
Yes
Paper/Pasteboard
250 g
Plastic (No PET)
50 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
465 G11
Gaminio spalva
Pike silver
HD tipas
WUXGA
Belaidis ryšys
TI weight (kg)
0.20 kg
Classification of battery
CL126:NE:2016-12-09
Composition of battery
CL127:KT:2016-12-09
Type of battery
Accumulator
Įdiegta operacinė sistema
Windows 11 Pro
Gamintojo prekės serija
ProBook
Įstrižainė
16 col.
Bluetooth
HDMI prievadų kiekis
1
Bendroji laikmenos talpa
512 GB
Skydelio tipas
IPS
Proporcija
16:10
Palette Qty
85 dalių
Ryškumas
300 cd/m
Bluetooth versija
5.3
Akumuliatoriaus talpa (vat. val.)
56 Wh
Klaviatūros kalba
English
Ethernet LAN (RJ-45) prievadai
1
Belaidžio ryšio standartai
802.11ax
Ekrano paviršius
Anti-glare
Vidinės atminties tipas
DDR5
Vidinė atmintis
16 GB
Atminties lizdai
2
Jutiklinis ekranas
No
Procesoriaus branduoliai
8
Procesoriaus modelis
7735U
Stacionaraus disko talpa
512 GB
Ekrano grafikos adapterio modelis
AMD Radeon Graphics
Atminties taktinis dažnis
4800 MHz
Procesorius
AMD Ryzen 7
Laikmena
SSD
Baterijos garantija
12 mėn.
Klaviatūros apšvietimas
Kamera
FHD
Procesoriaus paspartinimo dažnis
4.7 GHz