Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
BTO209_PB13250_EMEA
2 Prekės
Prekės informacija
Gross depth (mm)
494.00 mm
Gross height (mm)
315.00 mm
Gross width (mm)
82.00 mm
Packing quantity
1.00 dalių
Tare weight (kg)
0.57 kg
Volume (m3)
0.01 m
Embeeded battery
Yes
WEEE tax
Yes
Paper/Pasteboard
571.00 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
13 Plus PB13250
HD tipas
FHD+
Belaidis ryšys
TI weight (kg)
0.25 kg
Classification of battery
CL126:NE:2016-12-09
Composition of battery
CL127:KT:2016-12-09
Type of battery
Accumulator
Įdiegta operacinė sistema
Windows 11 Pro
Gamintojo prekės serija
Pro
Įstrižainė
13.3 col.
Bluetooth
Bendroji laikmenos talpa
512 GB
Palette Qty
135 dalių
Bluetooth versija
5.4
Akumuliatoriaus talpa (vat. val.)
55 Wh
Klaviatūros kalba
English
Belaidžio ryšio standartai
802.11be
Ekrano paviršius
Anti-glare
Vidinės atminties tipas
LPDDR5x
Pirštų antspaudų skaitytuvas
Vidinė atmintis
16 GB
Akumuliatoriaus elementų skaičius
3
Jutiklinis ekranas
No
Procesoriaus branduoliai
8
Procesoriaus modelis
236V
Stacionaraus disko talpa
512 GB
Ekrano grafikos adapterio modelis
Intel Arc Graphics
Atminties taktinis dažnis
8533 MHz
Procesorius
Intel Core Ultra 5
Laikmena
SSD
Baterijos garantija
12 mėn.
Klaviatūros apšvietimas
SmartCard lizdas
Procesoriaus paspartinimo dažnis
4.7 GHz