SALE OUT. ASUS UX3407QA-QD202W/126100/0005DA/16G/UI/2DQD/WOC/V/WAE/PL | Asus Zenbook A14 UX3407QA-QD202W | Zabriskie Beige | 14 " | OLED | WUXGA | 1920 x 1200 pixels | Glossy | Snapdragon X | X1 26 100 | 16 GB | LPDDR5X | Solid-state drive capacity 512 GB | Qualcomm Adreno GPU | Windows 11 Home | 802.11ax | Bluetooth version 5.3 | Keyboard language English | Keyboard backlit | Warranty 24 month(s) | UNPACKED, MARKS NEER TOUCHPAD
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
90NB1501-M00E30SO
2 Prekės
Prekės informacija
Ekranas
1920 x 1200 pikseliai
Gross depth (mm)
100.00 mm
Gross height (mm)
360.00 mm
Gross width (mm)
390.00 mm
Packing quantity
1.00 dalių
Tare weight (kg)
0.30 kg
Volume (m3)
0.01 m
Embeeded battery
Yes
WEEE tax
Yes
Paper/Pasteboard
290.00 g
Plastic (No PET)
10.00 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
A14 UX3407QA-QD202W
Gaminio spalva
Zabriskie Beige
HD tipas
WUXGA
Kitos savybės
1x USB 3.2 Gen 2 Type-A (data speed up to 10Gbps) 2x USB 4.0 Gen 3 Type-C with support for display/power delivery (data speed up to 40Gbps) 1x 3.5mm Combo Audio Jack
Belaidis ryšys
TI weight (kg)
0.24 kg
Classification of battery
CL126:NE:2016-12-09
Composition of battery
CL127:KT:2016-12-09
Type of battery
Accumulator
Įdiegta operacinė sistema
Windows 11 Home
Gamintojo prekės serija
Zenbook
Saleout
UNPACKED, MARKS NEER TOUCHPAD
Įstrižainė
14 col.
Bluetooth
HDMI prievadų kiekis
1
Bendroji laikmenos talpa
512 GB
Skydelio tipas
OLED
Proporcija
16:10
Palette Qty
123.00 dalių
Standžiojo disko sąsaja
M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD
Bluetooth versija
5.3
Klaviatūros kalba
English
Belaidžio ryšio standartai
802.11ax
Ekrano paviršius
Glossy
Vidinės atminties tipas
LPDDR5X
Vidinė atmintis
16 GB
Jutiklinis ekranas
No
Procesoriaus branduoliai
8
Procesoriaus modelis
X1 26 100
Stacionaraus disko talpa
512 GB
Ekrano grafikos adapterio modelis
Qualcomm Adreno GPU
Procesorius
Snapdragon X
Laikmena
SSD
Klaviatūros apšvietimas
Kamera
FHD camera with IR function to support Windows Hello
Procesoriaus paspartinimo dažnis
2.97 GHz