Acer | Nitro 18 AI AN18-61-R25V | Obsidian Black | 18 " | IPS | WQXGA | 2560 x 1600 pixels | AMD Ryzen AI 7 | 350 | 16 GB | DDR5
Acer | Nitro 18 AI AN18-61-R25V | Obsidian Black | 18 " | IPS | WQXGA | 2560 x 1600 pixels | AMD Ryzen AI 7 | 350 | 16 GB | DDR5 | Solid-state drive capacity 1000 GB | NVIDIA GeForce RTX 5060 | GDDR7 | 8 GB | Windows 11 Home | 802.11ax | Bluetooth version 5.3 | Keyboard language US international | Keyboard backlit | Warranty 24 month(s)
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
NH.QY6EL.001
5 Prekės
Prekės informacija
Ekranas
2560 x 1600 pikseliai
Gross depth (mm)
70.00 mm
Gross height (mm)
260.00 mm
Gross width (mm)
350.00 mm
Packing quantity
1.00 dalių
Tare weight (kg)
0.30 kg
Volume (m3)
0.01 m
Embeeded battery
Yes
WEEE tax
Yes
Paper/Pasteboard
240.00 g
Plastic (No PET)
60.00 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
18 AI AN18-61-R25V
Gaminio spalva
Obsidian Black
HD tipas
WQXGA
Belaidis ryšys
TI weight (kg)
0.20 kg
Classification of battery
CL126:NE:2016-12-09
Composition of battery
CL127:KT:2016-12-09
Type of battery
Accumulator
Įdiegta operacinė sistema
Windows 11 Home
Gamintojo prekės serija
Nitro
Įstrižainė
18 col.
Bluetooth
HDMI prievadų kiekis
1
Bendroji laikmenos talpa
1000 GB
Skydelio tipas
IPS
Palette Qty
271 dalių
Standžiojo disko sąsaja
PCIe Gen4 NVMe Solid-State-Drive
Bluetooth versija
5.3
Klaviatūros kalba
US international
Belaidžio ryšio standartai
802.11ax
Procesoriaus dažnis
2.0 GHz
Vidinės atminties tipas
DDR5
Vidinė atmintis
16 GB
Jutiklinis ekranas
No
Procesoriaus branduoliai
8
Procesoriaus modelis
350
Stacionaraus disko talpa
1000 GB
Diskrečiosios grafikos adapterio atmintis
8 GB
Procesorius
AMD Ryzen AI 7
Laikmena
SSD
Klaviatūros apšvietimas
Procesoriaus paspartinimo dažnis
5.0 GHz