Acer | Nitro V14 ANV14-62-R0A5 | Pearl White | 14.5 " | IPS | WUXGA | 1920 x 1200 pixels | AMD Ryzen AI 5 | 340 | 16 GB | DDR5 |
Prekės informacija
- Ekranas
- 1920 x 1200 pikseliai
- Gross depth (mm)
- 70.00 mm
- Gross height (mm)
- 260.00 mm
- Gross width (mm)
- 350.00 mm
- Packing quantity
- 1.00 dalių
- Tare weight (kg)
- 0.30 kg
- Volume (m3)
- 0.01 m
- Paper/Pasteboard
- 240.00 g
- Plastic (No PET)
- 60.00 g
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas
- V14 ANV14-62-R0A5
- Gaminio spalva
- Pearl White
- HD tipas
- WUXGA
- Belaidis ryšys
- TI weight (kg)
- 0.20 kg
- Classification of battery
- CL126:NE:2016-12-09
- Composition of battery
- CL127:KT:2016-12-09
- Type of battery
- Accumulator
- Įdiegta operacinė sistema
- Windows 11 Pro
- Gamintojo prekės serija
- Nitro
- Įstrižainė
- 14.5 col.
- Bluetooth
- HDMI prievadų kiekis
- 1
- Bendroji laikmenos talpa
- 1000 GB
- Skydelio tipas
- IPS
- Palette Qty
- 271 dalių
- Standžiojo disko sąsaja
- PCIe Gen4 NVMe Solid-State-Drive
- Bluetooth versija
- 5.3
- Klaviatūros kalba
- US international
- Belaidžio ryšio standartai
- 802.11ax
- Procesoriaus dažnis
- 2.0 GHz
- Vidinės atminties tipas
- DDR5
- Vidinė atmintis
- 16 GB
- Jutiklinis ekranas
- No
- Procesoriaus branduoliai
- 6
- Procesoriaus modelis
- 340
- Stacionaraus disko talpa
- 1000 GB
- Diskrečiosios grafikos adapterio atmintis
- 8 GB
- Procesorius
- AMD Ryzen AI 5
- Laikmena
- SSD
- Klaviatūros apšvietimas
- Procesoriaus paspartinimo dažnis
- 4.8 GHz
- Atminties išdėstymas (lizdai x dydis)
- 2x8 GB
- Diskrečiosios grafikos adapterio tipas
- NVIDIA GeForce RTX 5050
- Diskrečiosios grafikos atminties tipas
- GDDR7
- Net weight
- 1.60 kg
- Gross weight
- 1.90 kg
- Warranty
- 24 mėn.
- Producer
- Acer
4 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:
Lenovo ThinkBook 16p G6 ADR...
Lenovo ThinkBook 16p G6 ADR | Luna Grey | 16 " | IPS | WQXGA | 2560 x 1600 pixels | Anti-glare | AMD Ryzen 9 | 8940HX | 32 (2x16GB) GB | SO-DIMM DDR5 | Solid-state drive capacity 1000 GB | NVIDIA GeForce RTX 5060 Graphics | GDDR7 | 8 GB | Windows 11 Pro | 802.11be | Bluetooth version 5.4 | Keyboard language English | Keyboard backlit | Warranty 24...
Lenovo ThinkPad E14 G7 AMD...
Lenovo ThinkPad E14 G7 AMD | Black | 14 " | IPS | WUXGA | 1920 x 1200 pixels | Anti-glare | AMD Ryzen 7 | 250 | 16 GB | SODIMM DDR5 | Solid-state drive capacity 512 GB | AMD Radeon 780M Graphics | Windows 11 Pro | 802.11ax | Bluetooth version 5.3 | Keyboard language English | Keyboard backlit | Warranty 36 month(s) | Battery warranty 12 month(s)
Lenovo ThinkBook 14 G9 IRL...
Lenovo ThinkBook 14 G9 IRL | Arctic Grey | 14 " | IPS | WUXGA | 1920 x 1200 pixels | Anti-glare | Intel Core 7 | 240H | 16 GB | SODIMM DDR5 | Solid-state drive capacity 512 GB | Intel Graphics | Windows 11 Pro | 802.11be | Bluetooth version 5.4 | Keyboard language English | Keyboard backlit | Warranty 24 month(s) | Battery warranty 12 month(s)