Dell Pro 13 Plus AG FHD+Ultra 7 265U/16GB/512GB/Intel Integrated/Win11 Pro/ENG Backlit kbd/FP/SC/3Y ProSupport NBD Onsite Warranty | Dell Pro Plus 13 PB13250 | 13 " | Intel Core Ultra 7 | 16 GB | Intel Graphics | Windows 11 Pro | Keyboard language English | Keyboard backlit
Prekės informacija
Dell Pro 14 PC14255 | Magnetite | 14 " | IPS | FHD+ | 1920 x 1200 pixels | Anti-glare | AMD Ryzen 5 | 220 | 8 GB | DDR5 | Solid-state drive capacity 512 GB | AMD Radeon 740M Graphics | Windows 11 Pro | 802.11ax | Keyboard language English | Keyboard backlit | Warranty 36 month(s) | Battery warranty 12 month(s)
Dell Pro 14 PC14255 | 14 " | IPS | FHD+ | 1920 x 1200 pixels | Anti-glare | AMD Ryzen 3 | 210 | 8 GB | DDR5 | Solid-state drive capacity 512 GB | AMD Radeon 740M Graphics | Windows 11 Pro | 802.11ax | Keyboard language Nordic | Keyboard backlit | Warranty 36 month(s) | Battery warranty 12 month(s)
Lenovo ThinkPad L16 G2 AMD | Black | 16 " | IPS | WUXGA | 1920 x 1200 pixels | Anti-glare | AMD Ryzen 5 PRO | 215 | 16 GB | SO-DIMM DDR5 | Solid-state drive capacity 512 GB | AMD Radeon 740M Graphics | Windows 11 Pro | 802.11be | Bluetooth version 5.4 | LTE Upgradable | Keyboard language English | Keyboard backlit | Warranty 36 month(s) | Battery warranty...
Dell Inspiron 15 3530 | Carbon Black | 15.6 " | WVA | FHD | 1920 x 1080 pixels | Anti-glare | Intel Core i5 | i5-1334U | 16 GB | DDR4 | Solid-state drive capacity 512 GB | Intel Iris Xe Graphics | Windows 11 Home | 802.11ax | Keyboard language English | Keyboard backlit | Warranty 36 month(s)